A kétzónás Arktic Countertop borhűtő a stílus és a funkció zökkenőmentes elegyét kínálja bárok, butikhotelek, kóstolótermek és fine dining létesítmények számára. A kompresszoros technológia nemcsak hűt, hanem a hőmérsékletet is szabályozza, ha a bort melegíteni kell, így egész évben fenntartja az ideális feltételeket. Kompakt kialakítása 8 palack befogadására alkalmas, a karcsú, testre szabható LED-világítással (fehér, borostyánszínű vagy hidegkék) ellátott érintőképernyő pedig még esztétikusabbá teszi a borok megjelenítését, és a vendégélmény részévé teszi a borok megjelenítését.
Rozsdamentes acélból készült ház.
Kétzónás borhűtő.
Érintőképernyős vezérléssel.
Az egymástól függetlenül állítható zónák (3–18°C) a vörös és fehér színeket a megfelelő felszolgálási hőmérsékleten tartják.
LED-ek világítanak a kamrában (3 szín közül választhat: fehér, borostyánszínű, hidegkék).
Akár 8 palacknyi kapacitás.
Nyitott és zárt palackokhoz egyaránt használható.
Biztosítja a bor egyenletes hőmérsékletét.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 237380 |
|---|---|
| Szélesség | 350 mm |
| Hosszúság | 800 mm |
| Magasság | 293 mm |
| Anyag | ABS (Akrilnitril-butadién-sztirol) |
| Nettó súly | 1,87 kg |
| Bruttó súly | 20,82 kg |
| Szín | Fekete |
| Energiaosztály | C |
| Márka | Arktic |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8711369237380 |
| Vámtarifaszám | 84185090 |





