A HENDI Profi Line rizsfőző és -melegítő nélkülözhetetlen tartozék minden professzionális konyhában. Amikor a sütés befejeződött, a tűzhely automatikusan hőmérséklet-fenntartási üzemmódba kapcsol. A rizsfőző zöldséget, tenger gyümölcseit, tojást stb. is képes főzni
Rozsdamentes acélból készült ház.
Belső alumínium tartály tapadásmentes bevonattal, eltávolítható, könnyen tisztítható.
Rozsdamentes acél zsanéros fedél tömítéssel és légtelenítő szeleppel.
Pattintsa be a rögzítőt a tűzhely egyszerű és szoros zárásához.
A fedélről csöpögő kondenzáció gyűjtésére szolgáló speciális tartály védi a munkaterületet a nedvességtől.
2 üzemmód – főzés és hőmérséklet-fenntartási üzemmód; a sütés befejezése után a készülék hőmérséklet-fenntartási üzemmódra vált.
Kapacitás: 30 csésze száraz rizshez (45-60 adag főtt rizshez) alkalmas.
Mérőpohár, rizskanál és szilikon tapadásgátló párna a csomag része.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 240403 |
|---|---|
| Szélesség | 422 mm |
| Hosszúság | 513 mm |
| Magasság | 380 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 9,36 kg |
| Bruttó súly | 1,075 kg |
| Márka | HENDI |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8711369240403 |
| Vámtarifaszám | 84198180 |





