Ha a legfinomabb hús- és halételeket szeretné elkészíteni, akkor a grill nélkülözhetetlen a vendéglátó konyhában. A grillezés hosszabb ideig megőrzi az ízeket és a vitaminokat, és az ételek gyorsan megsülnek. A grillserpenyő előnye, hogy gyorsan felmelegszik és gyorsan lehűl. A grillsütő sima és barázdált sütőlappal is rendelkezik, amely 8 mm vastag, szatén bevonatú acélból készült. Ez teszi ezt a vendéglátóipari készüléket nagyon alkalmassá nagy mennyiségű ételek készítésére és intenzív használatra. Az egyenletes hőeloszlásnak köszönhetően az ételek végig jól átsülnek.
Felhasználóbarát vezérlés
Ezen a sütőlapon a hőmérsékletet 50 és 300°C között állíthatja be. A készülék jelzőfénnyel is rendelkezik, amely jelzi, ha a grillsütő elérte a hőmérsékletet és használatra kész. A magas hőmérséklet ellenére ez a professzionális grillsütő biztonságosan használható. Magas rozsdamentes acélból készült fröccsenésvédővel van ellátva, hogy megakadályozza az olaj kifröccsenését. A grillsütő nagyon felhasználóbarát. Kapcsolja be a kapcsolóval, kenje be a grillfelületet olajjal, és amikor elérte a megfelelő hőmérsékletet, helyezze a termékeket a grillserpenyőre.
Könnyen tisztítható
A grillserpenyő tisztítása gyerekjáték. A készülék alatt van egy kivehető tálca, amely összegyűjti a zsírt. A rozsdamentes acél háznak, a fröccsenésvédőnek és a sütőlapnak köszönhetően a sima felületek könnyen letörölhetők. A kemény maradékokat egy kaparóval távolítsa el. Ezután melegítse fel a készüléket 75°C-ra, és öntsön egy kevés vizet a grillfelületre. Így könnyen eltávolíthatja a makacs maradékokat. Mindenképpen használjon kesztyűt, amikor ezt teszi. Egy nedves ruhával törölje át a külső felületet és a grillsütőt. Győződjön meg róla, hogy minden rész szárazra van törölve, mielőtt újra használná a grillt.
Jellemzők
- Nagy teherbírású alkatrészek
- Termosztát 50ºC és 300ºC között
- Hőmérsékletjelző lámpa
- Egyenletes és gyors hőelosztás
- 4 gumilábon áll
- Nagyon tartós konstrukció
Termékleírások
- Nettó súly: 17 kg
- Grillezőfelület: Szélesség: 35,6 x D38,5cm
- Készülék méretei: Szélesség: 36 x 45 x magasság: 22cm
- Teljes elektromos teljesítmény: 2,0 kW
- Teljesítmény: 230V/50Hz/1fázis 2000W
+ Sima és barázdált sütőlap a jó egyenletes sütés érdekében
+ Kényelmes zsiradékgyűjtő tálca és rozsdamentes acél fröccsenésvédő
+ Rozsdamentes acélból készült és könnyen tisztítható
- Kisméretű modell, így kevesebb hely áll rendelkezésre sok termék egyidejű sütéséhez
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09365160 |
|---|---|
| Szélesség | 360 mm |
| Hosszúság | 450 mm |
| Magasság | 220 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 1,7 kg |
| Bruttó súly | 17 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8720365340024 |
| Vámtarifaszám | 8516607000 |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |







