Sütőformák megtöltése, palacsinta vagy palacsinta készítése, vagy a tészta muffin- és cupcake-formákba való adagolása rendetlenség nélkül? Ezzel a professzionális tésztaadagolóval ez nagyon egyszerűen megoldható. A tésztaadagoló rozsdamentes acélból készült, és 1,6 literes kapacitással rendelkezik. Ideális a tészta egyszerű és tökéletesen adagolt kiöntéséhez mindenféle különböző sütőformába. Ezzel a konyhai segédeszközzel nemcsak nagyon rendezetten dolgozhat, hanem higiénikusan is, mivel nem érintkezik a tésztával.
Praktikus mérőgomb
Ez a robusztus tésztaadagoló masszív kivitelű, és évekig kitart. A rozsdamentes acél burkolatnak köszönhetően az adagoló ellenáll a durva bánásmódnak is. Hogy még egyszerűbbé tegye a sütőformák megtöltését, ez a tésztaadagoló tésztaöntő állvánnyal van ellátva. Az adagológombbal meghatározhatja, hogy mennyi tésztát használjon. Ezenkívül a tésztaadagoló három töltőnyílással rendelkezik, amelyek mindegyike különböző méretű.
Mosogatógépben mosható alkatrészek
A tésztamaradványok megtapadásának megelőzése érdekében a tésztaadagolót minden használat után célszerű alaposan megtisztítani. A tésztaadagoló tisztítása a rozsdamentes acél anyagoknak köszönhetően egyszerű feladat. Az alkatrészeket szétszedheti és mosogatógépben tisztíthatja. Tisztítás után minden alkatrészt szárítson meg egy puha ruhával. Ezután újra összerakhatja a tésztaadagolót, és készen áll a következő munkára.
- Robusztus és szilárd kivitel
- Adagológombbal felszerelve
- Tartalmazza a tésztaöntéshez szükséges állványt
- Nagyon tartós konstrukció
- Higiénikus kialakítás
Termékleírások
- Nettó súly: 0,8 kg
- Kimeneti méretek: 3 / 6 / 8mm
- Cefre térfogat: 1,6L
- Méretek készülék: B24 x D24,5 x H20cm
+ Professzionális tésztaadagoló 1,6L kapacitással
+ Az adagológombnak köszönhetően meghatározhatja, hogy mennyi tésztát használjon fel
+ Három különböző méretű töltőnyílással szállítjuk
+ Tartalmazza a tészta kiöntéséhez szükséges állványt
+ Az alkatrészek mosogatógépben moshatók
- Nem alkalmas nagy mennyiségekhez
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09374161 |
|---|---|
| Szélesség | 240 mm |
| Hosszúság | 245 mm |
| Magasság | 200 mm |
| Nettó súly | 3 kg |
| Bruttó súly | 1 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632127789 |
| Vámtarifaszám | 7323930090 |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |








