Ezzel a rozsdamentes acélból készült kerekes asztallal egy többfunkciós gépasztalt hozhat konyhájába. Nemcsak a nehéz konyhai felszereléseket mozgathatja vele könnyedén, hanem alkalmas arra is, hogy készülékeket helyezzen el rajta. Így még tovább bővítheti konyháját. Mérete 60 x 60 cm, és praktikus tároló polcokkal rendelkezik. Ideális mindenféle konyhai eszköz és készlet tárolására. Azzal, hogy hatékonyan alakítja ki konyháját ezzel a gépasztallal, minden helyet kihasználhat vendéglátóhelyén.
Négy fékkel ellátott forgó görgőt tartalmaz
A gépasztal rozsdamentes acélból készült, és nagyon könnyen tisztítható. Az alap négy stabil forgó görgővel van felszerelve. A görgők közül kettő fékkel van ellátva, így az asztal stabilan a helyén marad. Teherbírása 120 kg. Mivel nem minden konyhai készülékhez van megfelelő és stabil talapzat, mindig hasznos, ha rendel hozzá illő gépasztalt. Ennek az asztalnak a hátulja nyitott.
Jellemzők
- Teljes egészében tartós rozsdamentes acélból készült
- Könnyen tisztítható
- Két törőelemet tartalmaz, hogy az asztal a helyén maradjon
- Alkalmas konyhai eszközök tárolására
Termékleírások
- Nettó súly: 25 kg
- Az alap teherbíró képessége: 120kg
- Méretek: B60 x D60 x H70cm
+ Rozsdamentes acélból készült és könnyen tisztán tartható
+ Négy lengőkerékkel szerelt, amelyek közül kettő fékkel van ellátva
+ Tartalmaz tárolóhelyet az edények és konyhai eszközök tárolásához
- Nincs hátulja vagy ajtaja
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09300780 |
|---|---|
| Szélesség | 600 mm |
| Hosszúság | 600 mm |
| Magasság | 700 mm |
| Nettó súly | 2,5 kg |
| Bruttó súly | 30 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632120971 |
| Vámtarifaszám | 9403208000 |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |




