Az univerzális GN méreteknek köszönhetően ez a sütőállvány számos típusú sütőhöz és gőzölőhöz alkalmas. Az állvány tartós rozsdamentes acélból készült, és ideális professzionális használatra minden konyhában. A sima felületnek köszönhetően a sütőállványt könnyű tisztán tartani. További előnye: a sütőállvány a mosogatógépbe is betehető
Egyszerűen és gyorsan tisztítható
Ha sütőállványt használ, az óhatatlanul is koszos lesz. Mivel ez rozsdamentes acélból készült, gyorsan és egyszerűen tisztítható. A makacs ételmaradékokat úgy távolíthatja el, ha először egy ideig forró szappanos vízben áztatja a rácsot. Egy kefével gyorsan lesikálhatja a legtöbb ételmaradékot. A sütőállvány ezután betehető a mosogatógépbe.
- Univerzális grill a professzionális konyha számára
- Alkalmas sütőkhöz és gőzölőkhöz
- Tartós rozsdamentes acélból készült
- Könnyen tisztítható a sima felületnek köszönhetően
- Mosogatógépbe tehető
- Méretek: 2/3 GN
- Méretek: méretek: 325 x 354 mm
- Méretek: 2/3 GN
- Méretek: méret: 32,5 x 35,4cm
' + Robusztus sütőállvány GN méretekkel
+ Ideális sütőkben és kombinált sütőkben való használatra
+ Könnyen tisztítható a sima felületnek köszönhetően
+ Mosogatógépbe is tehetőNézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09367822 |
|---|---|
| Szélesség | 354 mm |
| Hosszúság | 325 mm |
| Magasság | 10 mm |
| Nettó súly | 0.355 kg |
| Bruttó súly | 0,38 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632125662 |
| Vámtarifaszám | 7323930090 |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |


