A meleg ételeket a legjobb felmelegített tányéron tálalni, hogy az ételek a lehető legtovább ideális hőmérsékleten maradjanak. Ezzel a professzionális, rozsdamentes acél tányérmelegítővel akár 80 tányért is egymásra rakhat, hogy felmelegítse és melegen tartsa őket. A tányérmelegítőbe legfeljebb 30 cm-es tányérok férnek bele. Nagyon praktikus eszköz a konyhai személyzet számára, mivel a kényelmes felfüggesztési rendszernek köszönhetően gyorsan felveheti a tányérokat tányérról tányérra.
Könnyen használható
Ebben a tányérmelegítőben a hőmérséklet 30 és 80⁰C között állítható, így mindig a megfelelő hőmérsékleten vannak a tálalandó ételek. Két különálló kamrát is tartalmaz, mindkettő saját fűtési rendszerrel, így különböző hőmérsékletet állíthat be a tányéroknak. Az alkatrészek kiváló minőségű anyagokból készültek, így biztos lehet benne, hogy ez a tányérmelegítő hosszú éveken át kitart. Ez a tányérmelegítő négy, fékkel ellátott keréken van, így szükség szerint mozgatható. Tartalmaz egy figyelmeztető lámpát is, amely jelzi, ha a készülék a megfelelő hőmérsékleten van.
Egyszerűen tisztítható
Ennek a tányérmelegítőnek a tisztítása egyszerű, köszönhetően a teljesen rozsdamentes acél felületnek. Mielőtt elkezdené a készülék tisztítását, kapcsolja ki, és húzza ki a dugót a fali aljzatból. Egy meleg, nedves ruhával és enyhe tisztítószerrel törölje tisztára az összes felületet. Ha végzett, ne felejtsen el mindent alaposan megszárítani egy puha ruhával, és a tányérmelegítő ismét használatra kész.
Tulajdonságok
- Figyelmeztető lámpa, amikor a tányérállvány melegszik
- Rozsdamentes acél ház
- Négy kereket tartalmaz, fékkel
- A hőmérséklet állítható
- Könnyen tisztítható
Termékleírások
- Nettó súly: 48 kg
- Méretek: Méretek: W45 x D91 x H77cm
- Hőmérséklet-tartomány: 30 - 80⁰C
- 230V / 50Hz / 1 fázis 800W
+ Legfeljebb 30 cm átmérőjű tányérokhoz alkalmas
+ Professzionális tányérmelegítő egyszerre 40 tányért melegít fel
+ Inculdes felfüggesztő rendszer, így a tányérok könnyen eltávolíthatók
- Nem alkalmas 30 cm-nél nagyobb átmérőjű tányérokhoz
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09362005 |
|---|---|
| Szélesség | 450 mm |
| Hosszúság | 910 mm |
| Magasság | 770 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 4,8 kg |
| Bruttó súly | 68 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632123415 |
| Vámtarifaszám | 8516797090 |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |






