A HENDI dupla tányéros melegítő akár 108 db ø24 cm-es tányért (64 db ø33 cm-es pizzatányért) melegen tart, és készen áll az egyidejű felszolgálásra. Segít fenntartani az étel hőmérsékletét a konyhától az vendég asztaláig, miközben megőrzi az összes ízt. Ez a tányérmelegítő tökéletes megoldás éttermekben, étkezdékben és olyan rendezvényeken, ahol egyszerre nagy mennyiségű ételt készítenek és szolgálnak fel.
Rozsdamentes acélból készült ház, polcok és fűtőelemek.
Kb. 108 db ø24 cm-es tányérhoz (64 db pizzatányérhoz - ø33 cm).*
3 kivehető, nem állítható polccal, 680x340x(H)10 mm.
A polcok közötti távolság: 120 mm.
A hőmérséklet 30°C és 85°C között állítható.
Ventilátorral van felszerelve, hogy egyenletes hőmérsékletet biztosítson a kamrában.
Mágneses tömítésű ajtó.
Be/ki kapcsoló jelzőlámpákkal.
4 kerékkel felszerelve, amelyek közül 2 fékkel rendelkezik.
*A megadott számok általános javallatok, és a felhasznált lemezek méretétől, magasságától és súlyától függően változhatnak.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 250174 |
|---|---|
| Szélesség | 589 mm |
| Hosszúság | 735 mm |
| Magasság | 766 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 32,96 kg |
| Bruttó súly | 36,53 kg |
| Márka | HENDI |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8711369250174 |
| Vámtarifaszám | 84198998 |
| Gyártó | Hendi |




