Ezzel a tésztafőzővel percek alatt egy teljes tésztaételt tálalhat. A 2 x 2 literes kapacitással és két rozsdamentes acél kosárral egyszerre többféle tésztát is elkészíthet. A tésztafélék mellett tésztát is készíthet ebben a tésztafőzőben. A tésztakosarak finom perforációval rendelkeznek és nagyon robusztusak. A rendkívül tartós konstrukció és a nagy teherbírású alkatrészek biztosítják, hogy ez a tésztakészítő évekig kitartson.
Gyorsan felmelegszik
A rozsdamentes acélból készült víztartály lekerekített sarkokkal rendelkezik, és a tésztafőző teteje varratmentesen hegesztett. A biztonsági termosztát segítségével 30 és 110°C közötti hőmérsékletet állíthat be. A vízmedencében lévő hatékony fűtőelemek biztosítják a gyors felmelegedést. A professzionális tésztafőzőt asztalra vagy pultra is helyezheti.
Könnyen tisztítható
Ennek a robusztus tésztafőzőnek a háza és a felső része teljes egészében rozsdamentes acélból készült. A kosarak szintén rozsdamentes acélból készültek, így minden rész könnyen tisztán tartható. A készülék tisztításához használjon nedves ruhát, meleg vizet és enyhe tisztítószert.
Tulajdonságok
- 30 - 110 °C-os biztonsági termosztáttal felszerelve
- Rozsdamentes acél tésztakészítő lekerekített sarkokkal a könnyű tisztítás érdekében
- A vízmedencében lévő páncélozott hatékony fűtőelemek gyors felmelegedést biztosítanak
- Tartós konstrukció és ergonomikus kialakítás
- Gumilábak a stabilitásért
Termékleírások
- Nettó súly: 6 kg
- Vízkapacitás: 4 liter
- Kosár méretei: ø11 x H14cm
- Méretek gép: B16,5 x D41 x H32cm
- Teljes elektromos teljesítmény: 2,0 kW
- Teljesítmény: 230V / 50Hz / 1fázis 2000W
+ Robusztus tésztafőző két praktikus rozsdamentes acél kosárral
+ Tésztákhoz és tésztákhoz alkalmas
+ Könnyen tisztítható a rozsdamentes acél alkatrészeknek köszönhetően
- Kis méret
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09374140 |
|---|---|
| Szélesség | 165 mm |
| Hosszúság | 410 mm |
| Magasság | 320 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 6 kg |
| Bruttó súly | 8 kg |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8719632127741 |
| Vámtarifaszám | 8419818090 |
| Kapacitás | 4 liter |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Normál szállítás |









