Ez a nagy teljesítményű üvegmosó ideális kisebb vendéglátóipari létesítményekben, vagy ha csak üvegárut szeretne öblíteni. Korlátozott hely a konyhában? Kisebb méretének és elölről tölthető kialakításának köszönhetően ez az üvegmosó a legtöbb professzionális konyhában elfér. A vendéglátóiparban végzett munka megköveteli a poharak és edények gyors tisztítását, hogy azok késedelem nélkül újra felhasználhatók legyenek. Ez az üvegmosó egy standard mosási programmal rendelkezik, amely 120 másodperc alatt tisztít, és forró vízzel öblít, így az edények pillanatok alatt megszáradnak, és újra használatra készek. Ez az üvegmosó nagyon halk, kevesebb mint 65 dB-es hangerővel működik.
Alacsony vízfogyasztás
A könnyen kezelhető nyomógomboknak köszönhetően ezt az üvegmosógépet nagyon egyszerű kezelni. Két gomb található a készülék be- és kikapcsolásához, valamint a tisztítási ciklus elindításához vagy leállításához. A kezelőpanel IPX4 védettségű, ami azt jelenti, hogy a gombok belsejébe nem juthat víz. Ciklusonként mindössze 2,5 liter vizet használ el, ami nagyon gazdaságossá teszi ezt az üvegmosógépet. Az edényeket 60°C-on mossuk és 65°C-on öblítjük, így gyorsan száradnak. Az üvegmosógép hőbiztosítással is fel van szerelve, így használata biztonságos. Ez a készülék visszacsapó szeleppel is rendelkezik, így a víz csak egy irányba folyik.
Különböző kosarakat tartalmaz
Ez a prémium üvegmosó rozsdamentes acélból készült, a mosókar és a szennyeződésszűrő pedig ABS-ből, így minden alkatrész könnyen tisztítható. Különböző típusú folyékony mosószereket és öblítőket használhat. A mellékelt tartozékok: két pohárkosár 35 x 35 cm, egy evőeszközbetét, egy tányértartó betét, valamint egy ellátó- és leeresztő tömlő. Ez a modell üvegöblítő szivattyúval, szappanszivattyúval és leeresztő szivattyúval rendelkezik.
Jellemzők
- Csendes gép: <65dB
- Öblítési hőmérséklet 65°C
- Standard első mosás 120 másodperc
- A vízfogyasztás ciklusonként mindössze 2,5 l
- Beépített öblítőszivattyú, szappanszivattyú és leeresztőszivattyú
- Nettó súly: 27 kg
- Tartály kapacitása: 10L
- Bojler kapacitása: 2,8L
- Méretek: Szélesség 41 × mélység 50 x magasság 60cm
- Ajtó magassága: 26cm (max. üvegmagasság 23,5cm)
- Tartály elem: 2,0kW
- Kazánelem: 2,6 kW
- Mosószivattyú: 0,2kW
- 230V / 50Hz / 1 fázis 2800W
- Leeresztő tömlő
- Tápcső
- Egy evőeszközkosár betét
- Egy tányértartó betét
- Két pohárkosár 35 x 35cm
Termékleírások
Tartalmazza a
+ Erőteljes üvegmosó 120 másodperc alatt tisztítja meg az üveget
+ Öblítő, szappan és leeresztő szivattyúval együtt
+ Evőeszközkosárral, két pohárkosárral és tányértartó betéttel rendelkezik
+ Ideális kis helyiségekbe vagy kis mennyiségű edény öblítésére
- Egyetlen mosási programmal rendelkezik
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09240010 |
|---|---|
| Szélesség | 410 mm |
| Hosszúság | 500 mm |
| Magasság | 600 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Nettó súly | 2,7 kg |
| Bruttó súly | 31 kg |
| Szín | Rozsdamentes acél |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8720783953257 |
| Vámtarifaszám | 8422190000 |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |











