A HENDI botmixer intelligens, vezeték nélküli nyomása fokozatmentes sebességbeállítást tesz lehetővé, így az 5 fokozaton belül bármilyen sebességhez rugalmasan keverhető. Kompakt és kényelmes kialakításával, valamint újratölthető képességével számtalan célt szolgál. Mindez ideális konyhai eszközzé teszi, hogy mindig kéznél legyen.
Telített rozsdamentes acélból és ABS-ből készült.
Levehető keverőkar S alakú pengével.
Intelligens nyomás funkció: minél erősebben nyomja meg a gombot, annál nagyobb a pengesebesség – a fokozatmentes sebességbeállítás biztosítja a keverési folyamat jobb irányítását.
5 fokozat: 11 000 f/min (1. fokozat) és 16 000 f/min (5. fokozat) között.
Vezeték nélküli és újratölthető – beépített akkumulátorral: 2000 mAh, 1500 W, 7,4 V.
4 töltöttségi szintet jelez (100-75-50-25%).
Működési idő: legfeljebb 30 perc teljes töltöttség esetén.
Védelem: 3 másodperc elteltével, tevékenység nélkül a penge eltömődött.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 221419 |
|---|---|
| Szélesség | 65 mm |
| Hosszúság | 65 mm |
| Magasság | 390 mm |
| Anyag | ABS (Akrilnitril-butadién-sztirol) |
| Nettó súly | 0,64 kg |
| Bruttó súly | 0,97 kg |
| Márka | HENDI |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8711369221419 |
| Vámtarifaszám | 85094000 |
| Gyártó | Hendi |





