Mielőtt elkezdené a főzést, először az ételek előkészítését kell elvégeznie. A gyümölcsök és zöldségek kézzel történő vágása és szeletelése időigényes lehet. Ezzel a professzionális zöldségszeletelővel gyorsan és hatékonyan vághat szeleteket, kockákat, chipset vagy julienne-t.
Kompakt asztali modell
Kezdje a zöldségek és gyümölcsök megmosásával, ha szükséges. Válassza ki gondosan a kívánt szeletelőt, és zárja le a fedelet. Dugja be a készüléket, és a zöld gomb megnyomásával indítsa el a zöldségszeletelőt. Emelje fel a fogantyút, és helyezze a zöldségeket és gyümölcsöket a kerek bemenetbe. Nyomja lefelé a fogantyút, és az élelmiszertolóval vezesse a zöldségeket/gyümölcsöket a vágókorongok felé. A fogantyú biztonsági kapcsolóval van ellátva, ez a kapcsoló automatikusan leállítja a gépet, ha a fogantyút felfelé vagy lefelé mozgatja. Ha befejezte az ételek vágását, nyomja meg a piros gombot a gép kikapcsolásához. A géphez mellékelt különböző vágókorongokkal szinte bármilyen terméket pontosan úgy szeletelhet, ahogyan azt szeretné. Ez a gép 5, 3 és 1,5 mm-es vágókorongokat, valamint 3 és 5 mm-es reszelőket tartalmaz. További szeletelőtárcsák, mint például julienne szeletelőtárcsák és a sült krumpli vágásához szükséges szeletelőrácsok szintén elérhetők weboldalunkon (kérjük, válassza a VC750 szeletelőtárcsákat). A kockák készítéséhez a kockarácsot egy azonos méretű szabványos szeletelőtárcsával kell kombinálni. Ugyanez vonatkozik a hasábburgonya vágására is a hasábburgonya szeletelőtárcsával.
Könnyen tisztítható
A jó higiénia fenntartása érdekében fontos, hogy minden olyan készüléket, amely élelmiszerrel érintkezik, alaposan megtisztítson. Ennek a gépnek a robusztus és könnyen tisztítható alumínium háza rozsdamentes acéllemezzel, nedves ruhával és enyhe mosószerrel letörölhető. A gép laza alkatrészei meleg, szappanos vízben tisztíthatók. Mosás után ügyeljen arra, hogy mindent alaposan megszárítson, és a megfelelő karbantartás érdekében kenjen egy kevés növényi olajat a vágókorongokra.
Jellemzők
- Tartós, rozsdamentes acélból készült tok
- 1 fordulatszám 350 RPM
- Nagy bemeneti nyílás a nagyobb termékekhez
- Óránként 60 és 450 kg közötti kapacitás
- Tartozékok széles választékával kapható
Termék specifikációk
- Nettó súly: 27 kg
- Kapacitás: 60-450 kg/h
- Készülék méretei: Szélesség 28 x magasság 65 x magasság 55 cm
- Bemeneti méretek: ∅ 17cm
- Modell típusa: A modell típusa: VC750
- 230V/50Hz/1fázis 750W
Beleértve
- VC750 - Speciális szeletelő 1,5mm
- VC750 - Speciális szeletelő 3mm
- VC750 - Speciális szeletelő 5mm
- VC750 - Standard reszelő 3mm
- VC750 - Standard reszelő 5mm
+ Robusztus zöldségszeletelő, amely óránként 60-450 kg gyümölcs és zöldség vágására alkalmas
+ Három vágótárcsával és két reszelőtárcsával szállítjuk
+ Biztonságos működés az ételtolónak köszönhetően
+ Könnyen tisztítható
- Nem mosogatógépben mosható
Nézd meg ezt a Maxima terméket 360° fokos nézetben ide kattintva.
TERMÉK SPECFIKÁCIÓ
| Cikkszám | 09307000 |
|---|---|
| Szélesség | 280 mm |
| Hosszúság | 650 mm |
| Magasság | 550 mm |
| Anyag | Rozsdamentes acél/Alumínium |
| Nettó súly | 2,7 kg |
| Bruttó súly | 38,2 kg |
| Szín | Rozsdamentes acél |
| Vonalkód / GTIN azonosító | 8720783970940 |
| Vámtarifaszám | 8438600000 |
| Tápegység | 230V |
| Gyártó | Maxima |
| Szállítás | Raklapos szállítás |











